NázevZájmová skupinaPopisWebové stránky
Jan Danko3
AT Konzult, s.r.o.3PopisWWW
Správa pamětihodností s.r.o.1PopisWWW
Vladimír Lokaj3
Jarmila Tůmová3
František Bartoň3
Bc. Jakub Potěšil3PopisWWW
Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje1PopisWWW
ept connector s.r.o.1PopisWWW
Irena Lechanová3
Milan Hloušek3
Ing. Vladimír Mikeš1
PhDr. Pavel Čáslava1
Mgr. Romana Vlková3
Bc. Michal Pehanič1
Bauport s.r.o.3WWW
Tomáš Fara3
Statek Lunga s.r.o.3
Bc. Iveta Soukupová3
Helena Farová3
Mgr. Karel Fiala2
Milan Pokorný3
Obchodně technické služby s.r.o.3
Benefin PFC s.r.o.2
Ing. Eva Třísková3
Bc. Miloš Bělohlávek2
Mgr. Pavel Doležal1
Jiřina Krejčová3
Petr Novák3
Ing. Sandra Linhová2
Jaroslav Duchan3

 

AT Konzult, s.r.o.

Webové stránky


Společnost AT KONZULT, s.r.o. byla založena v roce 2006 se sídlem v Sokolově, s provozovnou v Habartově. Mezi služby společnosti patří daňové a účetní poradenství (osobně i on-line), vedení účetnictví dle požadavků klienta včetně zpracování řádných a mimořádných účetních závěrek, rekonstrukce účetnictví, zpětné zpracování účetnictví či jeho kontrola. Další významnou službou je vedení daňové evidence podle požadavků klienta, rekonstrukce daňové evidence, zpětné zpracování daňové evidence či kontrola. Dále společnost zpracovává daňová přiznání, daňový audit a nabízí daňovou optimalizaci, kdy se z vyhodnocených výsledků stanoví nejvýhodnější zdanění a eliminují se daňové omyly.

Daňové plánování má za cíl optimalizovat daňové zatížení klienta v budoucnosti. Lze zpracovat všechny druhy daňových přiznání i včetně odkladu daně z příjmů o 3 měsíce. Často využívanou službou je i komplexní zpracování personalistiky (zejména mzdy, výplatní lístky, sociální a zdravotní pojištění, srážky z mezd, hlášení, roční závěrka, vyúčtování mezd, přihlašování a odhlašování pracovníků).

Mezi další služby patří zastupování klienta (u finančních úřadů, správě sociálního zabezpečení a u zdravotních pojišťoven), zpracování statistických výkazů, zpracování výročních zpráv, účetní analýzy a vyhodnocení účetních výkazů a školení zaměstnanců z pohledu účetnictví a daní.

Zpět nahoru

Správa pamětihodností s.r.o.

Webové stránky


V západních Čechách, 3km od Sokolova a 12km od Karlových Varů, leží v samotném srdci Karlovarského kraje Statek Bernard. Statek je ideálním výchozím místem pro výlety po okolí. Navštívit můžete blízká lázeňská města, zajímavé historické památky či nádhernou krušnohorskou přírodu. V letech 2005 – 2006 prošel statek rozsáhlou rekonstrukcí. Statek Bernard určitě ocení lidé, kteří mají chuť na něco dobrého, hledají místo pro rodinnou oslavu či místo pro rekreaci a odpočinek.

Statek Bernard nabízí pohodlné ubytování a restauraci s klasickou i moderní českou kuchyni a příjemnou obsluhou. Penzion má k dispozici 8 pokojů s 20 lůžky. Zájemce si může vybrat z řady pobytových balíčků, jako jsou Řemeslná romance na Statku Bernard (spojení 2 řemeslných kurzů, romantické ve- čeře při svíčkách a šampaňského na pokoji), Devatero řemesel (4 řemeslné kurzy, prohlídka Centra řeky Ohře) a Rodinný pobyt s řemeslem a radostí (2 řemeslné kurzy, prohlídka Centra řeky Ohře).

Restaurace je ideální prostředím pro obědy, večeře, slavnostní chví- le či firemní akce. Kapacita restaurace je 65 míst a je rozdělena na nekuřáckou část a kuřácký salónek. Restaurace má bezbariérový přístup. K dispozici je také hodovní síň s kapacitou až 70 míst a se samostatným barem. Součástí restaurace je i dětský koutek. Statek je často využíván pro pořádání svatebních hostin, lze využít služeb svatební koordinátorky pro přípravu programu. I pro větší svatbu není problém zajistit prostory. Větší svatby jsou organizované pod stodolou, kam se vejde až 90 osob. Ani z parkování nemusí mít návštěvník strach. Statek Bernard má své vlastní parkoviště se 150 místy.

Zpět nahoru

Jakub Potěšil

Webové stránky


V moderní designové dílně na Statku Bernard si můžete vyzkoušet práci grafika na vlastní kůži. Pod vedením uměleckého designéra Bukaje si sami navrhnete a poté vyrobíte potisk na tričko. V nabídce strana 17 jsou samozřejmě také původní autorská trika samotného majitele dílny, na nichž nikdy nechybí jeho oblíbený motiv figurky ze hry Člověče, nezlob se.

Jako suvenýr z výletu si z dílny můžete odnést poetickou magnetku se jménem s původní básničkou a vtipnou ilustrací nebo si zakoupit některou z originálních Bukajových olejomaleb. Grafické studio Bukaj funguje také jako reklamní agentura a nabízí veškeré grafické práce, polepy aut a výloh, návrhy plakátů, letáků, bannerů, tvorbu vizitek a veškerých dalších propagačních materiálů.

Zpět nahoru

 

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje

Webové stránky


Posláním Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje je především podpora podnikatelských aktivit, prosazování a ochrana zájmů a zajišťování potřeb podnikatelů, ale také sociálních partnerů v Karlovarském kraji. Kanceláře lze nalézt v Chebu a Sokolově. Sdruženo je pod KHK KK okolo 280 subjektů zaměstnávajících cca 24 tis. obyvatel kraje. Krajská hospodářská komora se zaměřuje především na činnosti z oblasti poradenství a vzdělávání, navazování kontaktů a spolupráce, marketingu, dotačního managementu, zahraničního obchodu, legislativy a prosazování zájmů svých členů. Jako příklad poradenské činnosti a vzdělávání můžeme jmenovat pomoc při založení a rozjezdu podnikání, odborná školení pro firmy apod.

V oblasti vzdělávání je kladen důraz na prosazování změn ve vzdělávání ZŠ/SŠ/VŠ pro zvýšení nabídky kvalifikované pracovní síly, podpora rozvoje odborného školství v kraji, rekvalifikace a řešení problémů zaměstnanosti. Komora spolupracuje s neziskovým sektorem, s podnikatelskými svazy a sdruženími. Další důležitou spoluprací je spolupráce s Hospodářskou komorou ČR a komorami v zahraničí. S regionálními partnery komora spolupracuje při zvyšování ekonomické a sociální úrovně regionu. Členové komory mohou využít pomoci s vyhledáním tuzemských a zahraničních partnerů, pro začínající podnikatele zde existuje možnost zprostředkování kontaktů na odborníky a specialisty.

Z oblasti marketingu zabezpečuje komora propagaci a šíření informací o podnikatelské činnosti svých členů (umožňuje jim efektivní propagaci a reklamu). Komora také zprostředkovává nabídku poptávek a nabídku výrobků, zboží a služeb. Členům nabízí i dotační poradenství a management. Dále se podílí na rozvoji podmínek pro podnikání podnikatelských subjektů využíváním státních programů podpory, exportu, účasti na mezinárodních akcích či organizováním obchodních misí regionálních podnikatelů do zahraničí. Z oblasti legislativy můžeme jmenovat připomínkování národní legislativy ve spolupráci se svými členy.

Zpět nahoru

ept connector s.r.o.

Webové stránky

Společnost ept connector s.r.o. je výrobcem součástek pro elektrotechniku – především kontaktů a konektorů. Společnost má provozovny v Habartově a Svatavě a zaměstnává zde 230 zaměstnanců. Firma se věnuje vývoji vlastních produktů, spolupracuje se středními školami a sponzoruje místní aktivity.

Zpět nahoru