Informace
Název projektuCyklostezky po zaniklých obcích Slavkovského lesa a napojení na systémy v sokolovské kotlině
Reg. číslo projektuCZ.1.09/2.1.00/30.00752
Kontaktní osobaIng. Markéta Hendrichová • hendrichova@mas-sokolovsko.eu, tel. 604 170 443

ROP Severozápad
www.nuts2severozapad.czwww.europa.eu
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad.

Informace o projektu

Cílem projektu je rozšíření možností volnočasového vyžití obyvatel a návštěvníků Sokolovska a Karlovarského kraje o lokalitu zaniklých obcí Slavkovského lesa a její propojení se sokolovskou kotlinou, kterou protíná hojně využívaná cyklostezka Ohře. Místně se projekt dotýká správního území Březové a Dolního Rychnova.

Výstupy projektu

Ve studii vedení cyklostezek bude určeno, které cesty budou dále projektově zpracovány. Projekt je koncipován jako komunitní (zapojení veřejnosti, podnikatelů, úřadů).

Aktuality

Uvádějte prosím odkazy na tuto stránku, jsou zde aktuální informace (tj. nekopírujte materiály k sobě na server, uvádějte odkazy na soubory na našem serveru)