Soutěž Tradiční výrobek roku a udělování regionální značky „Original product of Sokolovsko“ jsou dvě nové aktivity na podporu malého a středního podnikání na území okresu Sokolov. Správcem značky a pořadatelem soutěže je Mikroregion Sokolov – východ.

Certifikáty oceněným předávala dne 18. 6. 2016 v rámci Festivalu řemesel na Statku Bernard paní Anna Klímová – členka certifikační komise a zároveň starostka Dolního Rychnova.

produkty

Certifikát značky „Original product of Sokolovsko“ získali v roce 2016

• Jiří Halaj z Dolního Rychnova – Rychnovský oříšek
  • Ing. Zuzana Stulíková ze Sokolova – Zuzčin ovocný pečený čaj „Rebarboráček“, „Lesní políbení“, „Lesní zahrádka“, „Štrůdl“ a „Jahůdka“ z místního ovoce
  • PIVOVAR KRUŠNOHOR s. r. o., provozovna Kraslice – pivo světlé výčepní 10°, světlý ležák 12°, tmavý speciál 14°

Vítězem soutěže Tradiční výrobek roku 2016

Masážní tělové svíce, které vyrábí Pavlína Klemerová – PK VONNÉ SVÍCE. Pro výrobek hlasovalo 56,7 % z celkem 778 hlasů.

Více informací – viz tisková zpráva (PDF)

Zatím žádné komentáře